asoudaliraq.net

Blog domácího jídla

ZBYTEK PRIME RIB TAQUITOS

ZBYTEK PRIME RIB TAQUITOS

Rychlá a snadno vyrobitelná zbývající taquito s prvotřídním žebrem jsou ve skutečnosti úžasně křupavou a zároveň něžnou metodou k potěšení z vášnivé pochoutky z bohaté prvotřídní pečeně! Kukuřičné tortilly jsou ve skutečnosti plné nakrájeného hlavního žebra a sýra, poté smažené, pečené nebo dokonce smažené k dokonalosti!

Tato prvotřídní rib taquitos jsou ve skutečnosti ideální směsí křehkých položek z vašeho zbývajícího prvotřídního žebra, pečeně nebo dokonce steaku a také křupavé kukuřičné tortilly! Udržujte to snadné spolu se sprejem roztaveného sýra v každém taquito nebo dokonce zahrňte své oblíbené k nahromadění zubní výplně!

Vychutnejte si společně se svými preferovanými kořeními neuvěřitelný předkrm, který si určitě zamilujete!

ZBYTEK PRIME RIB TAQUITOS

🥘 Potřebné materiály

trochu soli
1 ½ libry Prime Rib Roast (připravené, nakrájené)
16 malých kukuřičných tortill
8 uncí čedarského sýra (strouhaného, ​​asi 2 šálky)
Příprava pokrmů Olej

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Na začátku nakrájejte zbývající hlavní žebro nebo je dokonce zmenšete na malé kousky. Obecně používám 2 vidličky k tomu, abych maso oddělil co nejjemnější, mohu snadno nakrájet jakýkoli typ větších kusů podle potřeby.
Změkčte tortilly pomocí čisticího oleje na přípravu jídel do každého okraje tortilly. Ohřejte na pánvi nad nástrojem, aby se zahřály, až budou útulné a ohebné, nebo dokonce na plechu v kamnech při 350 °F (175 °C). Umístěte tortilly do plátu lehké hliníkové fólie, 5-6 tortil na každý plát, zajistěte a zútulněte všechny po dobu 10 minut.
Naložte ohřáté tortilly jednoduše ze středu (směrem doleva nebo dokonce přímo od zařízení tortilly) spolu s přibližně 2 polévkovými lžícemi masa, vedoucí spolu se sýrem, poté pevně srolujte. 8 uncí sýra čedar

VAŘTE TAQUITOS

Hluboké smažení: V hlubší pánvi s těžkým dnem spolu s dostatečným množstvím oleje, abyste se vypořádali s historicky nízkými padesáti procenty taquitos (kolem palce) nebo dokonce ve fritéze, zahřejte olej na 350 °F (175 °C). Umístěte srolovaná taquitos přímo do vaší pánve nebo dokonce fritézy spolu s okrajem švu, k. Kuitos odkapávat další olej na pánev nebo dokonce fritézu, poté se přesuňte ke kabelové chladící polici spolu s ručníky uvedenými pod ní. Přehrajte podle potřeby.

Pečené v troubě: Umístěte srolované taquitos švem dolů na plech a vařte 8–10 minut, dokud nejsou základy skutečně zlaté, poté transformujte a vařte dalších 7–8 minut.
Sky Fryer: Umístěte taquito přímo do koše vaší fritézy spolu se švem s oblastí mezi každým taquitem. Smažit na obloze po dobu 5 minut po této transformaci, stejně jako povrchové smažení na obloze dalších 4–5 minut nebo dokonce až do křupava a zlata. Pracujte v dávkách a přehrávejte až do provedení.

TIPY A POZNÁMKY K RECEPTŮM

Chcete-li zajistit co nejjemnější taquitos pro hlubší smažení, vytvořte čisté vejce z 1 velkého vejce a 2 polévkových lžic posypu. Porazte směs do změknutí, poté vejce vyčešte dočista na stranu překrývající se tortilly směrem k bezpečnému uzavření. Umístěte párátko na každý bod taquita, pokud dáváte přednost, abyste zaručili, že nebudou k dispozici během smažení.