asoudaliraq.net

Blog domácího jídla

Pět fascinujících faktů o jídle, která jsou zvláštní

Pět fascinujících faktů o jídle, která jsou zvláštní

V současné době by vás tyto stravovací skutečnosti mohly velmi dobře bavit. Zvláště pro ty z vás, kteří jsou na dovolené. Kromě vás může být pár tak zajímavý. Ze se na ně budete soustředit, kdykoli budete na večeři. (i když nevím, zda vaši návštěvníci budou podporovat dva nebo tři z nich.)

1. V Brazílii je jednou z nejznámějších ozdob na pizzu hrášek. Opravdu, malý zelený hrášek. Opravdu, měl jsi tušení, že se ty hrášky najednou vplíží? (hromady p)

Jsou mimořádným zdrojem bílkovin, stejně jako mají vitamín K, mangan, thiamin, měď, kyselinu L-askorbovou, fosfor a folát. Nehledě na to, že jejich skutečnou superschopností je. A že mají hromadu mocných buněčných výztuží. Včetně vysoké míry polyfenolu zvaného kumestrol – tento veletrh může snížit váš hazard se žaludeční chorobou. Takže s hráškem na talíři jednoduše nehýbejte – vrhněte se do něj a užívejte si jeho zdraví prospěšnou sílu.

2: Když si koupíte panenský olivový olej, možná nedostanete přesně to, co si myslíte. To je pravda, asi 70 % prodávaného olivového oleje není opravdu nefalšované. Není to tak moc, že ​​by se přidal další olej, ale názvy vás přesvědčí, abyste si mysleli, že získáváte „panenský“ nebo základní mačkání, a to je ten nejlepší olej, který lze získat. V současnosti má totiž nefalšovaný olej peprnou chuť, a tak by vám výrobci nejraději prodávali olej hladký bez pepře – proto by se s ním mělo více manipulovat. Občas bude olej obsahovat panenský olivový olej Lampante, který je ve skutečnosti nejnižším stupněm panenského olivového oleje a skutečně není vhodný pro lidské využití. Po pravdě řečeno, zpočátku se používal jako lehký olej, ale jasně, odstraňuje tu pepřovou chuť.

V případě, že skutečně potřebujete „skvělé věci“, chcete svou práci opravdu udělat – pokud jde o mě, raději bych olej nepoužíval ani při nejmenším fantazii – je to zatím manipulované jídlo.

DALŠÍ KROKY, KTERÉ BY MĚLY BÝT UDĚLENY

3. Pochopili jste, že lokálně získaný 100 procent „pravý“ vymačkaný pomeranč je skutečně 100 procent falešně vylepšený, aby naznačoval chuť jako pomeranče? Vidíte, že chcete-li udělat vymačkaný pomeranč doma, jednoduše je rozdrtíte, že? Aby to bylo hospodárné, stlačíte pomeranče, ale v tu chvíli musíte odstranit kyslík, a to z toho důvodu, že opravdu chcete, aby se tekutina ušetřila tak dlouho, jako je rok, aniž by se zničila. V současné době však neexistuje žádná příchuť, takže vložili zpět falešnou příchuť.

4. Připravte se na to v případě, že jste ze Západu. V Tokiu v Japonsku se koná karneval, který nabízí ochucený mražený jogurt Raw Horse Flesh. Žádný vtip – v tomto mraženém jogurtu jsou skutečné hrudky poníka. Dále jsou v nabídce různé příchutě: kravský jazyk, chobotnice a chobotnice.

5. Jaké je vaše zbožňování čedaru? v ideálním případě jste vegetarián a nejezte to – ale jen tak mimochodem, že ano. to bude stimulovat zadní část vašeho krku. Casu Marzu je čedar nalezený na Sardinii, který se záměrně hemží slizkými parazity. Casu Marzu v pravém slova smyslu znamená „zkažený čedar“ a je označen za nejnebezpečnější čedar na světě.

Vyrábí se za použití ovčího mléka, absorbované brakické vody, uzené a ponecháno dozrát na otevřeném prostranství, odkryté, což umožňuje mouchám čedaru klást vajíčka uvnitř. Z vajíček se vylíhne velké množství bílých přímočarých červů a díky využití čedaru produkují sloučeniny, které urychlují stárnutí a způsobují tuky, díky nimž se čedar kazí.

Místní lidé vám dají vědět, že horký, hladký čedar je možná v pořádku jíst v případě, že se červi ještě pohybují ve světle skutečnosti, že jakmile jsou paraziti mrtví, čedar zkysnul – zhnilo do té míry, že je nadměrně škodlivé pro lidské využití. Opravdu to bylo prohlášeno za nezákonné a není to v souladu s čistými zásadami EU – ha – zajímalo by mě proč????