JAHODOVÝ KOKOSOVÝ DORT

Posted By on July 10, 2022

PROČ TENTO RECEPT FUNGUJE

Tak nějak je kokos vlastně spojen s Velikonocemi. Provádí někdo pochopit proč? Umírám, abych pochopil. Je to vlastně kvůli těm velmi radovým kokosovým velikonočním zajíčkovým dortům, kterými moje matka vydělávala? Vejce se uhnízdí? Tento jahodový kokosový dort se ve skutečnosti děje rychle a vytváří útulný, vlhký dort. Chutě se navzájem dokonale mísí a zanechávají za sebou touhu hodně hodně navíc, stejně jako hodně hodně navíc a hodně hodně navíc. Tento jahodový dort je ve skutečnosti extrémně hladký spolu s velkou drobenkou. Opravdu se to tají v ústech. Přináší nádhernou jahodovou preferenci, která se zcela hodí ke kokosové polevě.

Vaření je vlastně vědecký výzkum – zatímco příprava jídla poskytuje určitý prostor pro protřepání. Proto při výrobě dortů – dodržujte pokrm přesně tak, jak je podáván. Zakončíte spolu s NEJLEPŠÍM jahodovým dortem, jaký jste kdy ochutnali! Čisté jahody – využijte zralé, čisté bobule. Náš tým skutečně ochucuje náš dort spolu s těmito, a proto se ujistěte, že jsou skutečně chutné a šťavnaté. Jahody zůstávají v období od března do června.

Ice up Dried Out Strawberries – To bude jistě zahrnovat trochu jahodového nádechu směrem k chuti dortu. Objevte je v blízkosti rozinek nebo dokonce sušeného ovoce.
Podmáslí – díky tomu bude váš koláč jistě velmi chutný a vlhký. Jedním stisknutím si můžete snadno vytvořit své vlastní podmáslí, včetně 1 polévkové lžíce citronového extraktu na 2 hrnky mléka.
Lotion cheese – nejraději používám označení značky lotion cheese. Zjistil jsem, že je hladší ve srovnání se značkou keep.
Máslo – na tuto polevu použijte slané máslo. Zlepšuje chutě.
Kokosová esence – v tom je vlastně to kouzlo. Použijte vysoce kvalitní esenci, abyste zajistili, že v polevě skutečně získáte kokosovou chuť.

 JAHODOVÝ KOKOSOVÝ DORT

Jahodový koláč

2 hrnky podmáslí prostorová teplota
1 hrnek čistých jahod omytých i oloupaných
2 unce mrazem sušených jahod
6 bílků
3 hrnky univerzální mouky
1 ½ lžičky prášku na vaření
¾ lžičky hydrogenuhličitanu sodného
1 lžičky sodíku
¾ hrnku změklého másla
2 ⅓ hrnku cukru
2 lžičky vanilky
2-3 ztratit fuchsiové tónování jídel volitelné

Kokosové mléko se sýrovou polevou

Úroveň teploty prostoru 8 uncí sýra lotion
1 hrnek másla prostorová teplota
32 uncí moučkového cukru
¼ lžičky sodíku
1 lžička vanilky
1 lžička kokosové esence
2-3 hrnky kokosových vloček na ozdobu
čisté jahody na ozdobu

 

JAK UDĚLAT JAHODOVÝ KOKOSOVÝ DORT

Dort

Přípravné práce: Předehřejte sporák na 350 stupňů F. Připravte si formy na smažení dortů. Jedná se vlastně o 3 patrový dort – proto budete potřebovat 3 – 9″ dortové pánve. Pánve můžete snadno naolejovat i pomoučit, nebo dokonce můžete snadno použít nepřilnavý sprej zejména na vaření.
Jahodovou směs připravte pomocí podmáslí, čistých jahod a lyofilizovaných jahod v mixéru.
Míchejte do změknutí. Rezervovat.

Pro toto jídlo potřebujete vaječné bílky. Rozlišujte proto svá vejce a zlikvidujte žloutky. Nechte bílky odpočívat při pokojové teplotě asi třicet minut. Rezervovat.
Do nádoby velikosti nástroje – integrujte mouku, prášek na vaření, sodík na vaření a nealkoholický nápoj. Míchejte směrem k integraci. Zahrnutí sodíku při vaření spustí hydrogenuhličitan sodný. Nevyhýbejte se proto sodíku! Rezervovat.
Šlehejte máslo pomocí lopatkového příslušenství vašeho stojanového mixéru po dobu 30 sekund.
Zahrnout cukr, stejně jako porazit až do integrace.
Vmícháme vanilku.

Zahrňte vaječné bílky na úrovni prostorové teploty. Porážka po dobu 3 minut. Budete mít vlastně lehké, osvětlující těstíčko.
Přidejte ⅓ rozmixované jahodové směsi. Přidejte ⅓ směsi mouky. Porazte jednoduše až do integrace. Přehrajte, dokud skutečně nevyužijete zbývající jahodovou směs a mouku.
Rozdělte těsto mezi vaše 3 hotové dortové pánve. Poskytněte trochu chvění také směrem k těstu. Vařte při 350 °C po dobu třiceti minut nebo dokonce až do chvíle, kdy se párátko objeví čisté.
Nechte koláče úžasné na pánvi po dobu 10 minut a poté je dejte do klimatizační police a nechte je úplně připravit.

 

Poleva

Šlehejte máslo a sýr s krémem pomocí lopatkového příslušenství vašeho stojanového mixéru.
Zahrňte moučkový cukr, kokosovou esenci a vanilku.
Porazit do měkka.
Na dortový talíř přidejte asi lžíci polevy. To jistě poslouží jako lepidlo a také udrží dort po vyklouznutí na domácím talíři.
Zahrňte jeden dort zaoblený. Na vodítku měkká silná poleva. Zahrňte svou 2. polevu a dort. Přehrajte spolu se třetí úrovní.
Jemná poleva přes přední i okraje dortu. Nastříkejte vodku spolu se strouhaným kokosem a kokos zatlačte přímo na okraje dortu. V čele s čistými jahodami. Excelence.